04×13 – Obstrukce v autě lásky

1191
Přidáno 29. 03. 2014

Napětí se zvyšuje, když celá partička společně stráví víkend na vědecké konferenci v lázních Big Sur.
Veškerou organizaci tohoto výletu si „překvapivě“ vezme na starost Sheldon. Do detailu promyšlené zastávky na použití WC a samozřejmě obsazení v jednotlivých autech (auto 1 – Leonard, Sheldon, Penny a Amy auto 2 – Howard, Bernadette a Rajesh).

Jakmile přijde na hotelu hodina spaní, vypukne to správné dobrodružství. Howard a Bernadette se nepohodnou a tak Bernadette odejde spát do pokoje k holkám (Penny, Amy). Penny však nevydrží to, že musí s Amy společně sdílet jednu postel a tak se odstěhuje do pokoje k Leonardovy a Sheldonovy. Sheldon už spí, tak Leonard vezme Penny k sobě do postele. Penny jej vzápětí upozorňuje, že se o nic nemá pokoušet, že nemá zájem. Nakonec tedy oba usoudí, že půjdou spát. V tom se ale probudí Sheldon. Ten ze strachu, že se Penny a Leonard chystají mít spolu sex, odejde spát do pokoje k Rajeshovi. Posléze je Rajesh Sheldonem vykopnut z vlastního pokoje, protože Raj chtěl sledovat v televizi „Deník Bridget Jones“. A tak nakonec Raj skončí v pokoji s Leonardem a Penny.

Na závěr, při vystoupení všech na vědecké konferenci, kromě Penny, se Howard a Bernadette pustí do vzájemné slovní přestřelky, která vyústí tím, že celou cestu zpět domů ti dva na sebe nepromluví.

Rubrika