04×21 – Anulování Dohody spolubydlících

1349
Přidáno 29. 03. 2014

Sheldon nutně potřebuje použít toaletu, ale je mu to znemožněno kvůli Priye, která je s Leonardem ve sprše. Sheldon to tak samozřejmě nenechá a ukáže mu, jaká pravidla ze smlouvy spolubydlících porušil. Priya je ale skvělá právnička, a tak Sheldona přeprávničí.
Navíc Priya prosadí řecké jídlo, které Sheldon bytostně nesnáší, místo pizzy. Odvolá se na díru ve smlouvě, kde tento den má být Franconiho pizzou, nikoliv Grazianovou. Sheldonovi nepomůže námitka, že Franconi zkrachoval, protože ve smlouvě je napsáno, že výběr nové restaurace vyžaduje veřejné slyšení a 60 denní připomínkové období a tyto kritéria nebyla splněna. Sheldon se pokusí přizpůsobit a začne řecké jehněčí jíst. Nevydrží to a odejde za Penny jí oznámit, že bude mít tu čest pořádat noc pizzy. Penny je ale právě na odchodu na sraz s holkama, ale pozve ho, že může jít s ní. Sheldon ale nemá náladu poslouchat ženské žvanění. Nakonec ale jde, protože ho zaujme pomlouvání Pryii.
Sheldon je dokonce přinucen tancovat. Poté doprovodí opilou Amy domů a ta ho pozve dovnitř. Sheldon tak zjistí, že Amy má doma kouřící opici. Naučila ji kouřit, aby ji mohla testovat. Amy se pak s Sheldonem baví a radí mu, jak na Pryiu. Poté ho políbí a následně odběhne na záchod zvracet.
Sheldon přinutí Leonarda podepsat novou smlouvu spolubydlících pomocí výhružky odeslání emailu rodičům Priyi, kde je napsáno, že chodí s Leonardem.

Rubrika