05×04 – Relativita triviálních rozhodnutí

1193
Přidáno 29. 03. 2014

Rajesh se cítí velmi osaměle především proto, že všichni jeho kamarádi mají přítelkyně. Penny napadne, že by ho mohla dát dohromady s jednou hluchou holkou, se kterou chodí cvičit. Sheldon se rozhodl nezatěžovat svou mysl triviálními rozhodnutími a přenechat je kostkám, aby se tak mohl soustředit na to, co mu jde nejlépe; objasňování a ohromování.
I přes podivné Rajeshovo chování na prvním rande, má Emily zájem jít s ním na další rande a posléze spolu začnou chodit. Přátelé se dozví, že jí Rajesh zasypává velmi drahými dárky a Sheldon navíc poukáže na fakt, že Rajeshovi rodiče jsou velmi bohatí. To Penny znepokojí a promluví si s Emily. Howard, který jí pomáhá se znakovou řečí, aby se nemusel tak namáhat, jí nazve zlatokopkou. Rajesh se naštve, jenže nevzmůže nic proti rodičům, které informovala Penny. Ti se ho chystají odstřihnout od peněz, když se s ní nerozejde. Rajesh si vybere lásku, ale Emily chce peníze a vztah s ním ukončí.
Na konci dílu parta narychlo odejde z restaurace, aby tak Rajesh platil, když jim tak dlouho tajil, jak dobře na tom s penězi je.

Rubrika