05×11 – Speckermanova repríza

1134
Přidáno 29. 03. 2014

Leonardovi se ozve Jimmy, který ho kdysi ve škole tyranizoval, a chce se sejít. Penny si díky děvčatům uvědomí, že ona sama na střední ubližovala ostatním a začne tak přemýšlet, co by mohla udělat pro to, aby to alespoň trochu odčinila.
Bernadette napadne, aby s ní chodila rozlévat polévku bezdomovcům, ale Penny si nechce zničit vlasy. Nakonec se rozhodne darovat své oblečení, přece jen si díky tomu udělá místo pro nové oblečení ve skříni a zároveň pomůže druhým. Děvčata ale objeví v kontejnerech na oblečení nádherné kousky a chtějí si je vzít s sebou. Naštěstí se v nich nakonec ozve svědomí a nechají to tam. Bernie to nevydrží a s omluvou, že rozlévá polévku bezdomovcům si odnese boty.
Leonard se sejde s Jimmym, který má nápad, který by potřeboval zrealizovat nějakým nerdem. Leonard mu poví, že jeho nápad je neuskutečnitelný a dokonce z něho vymámí i omluvu za to, co mu prováděl na škole. Jimmy se opije a přespí u Leonarda v bytě. Ráno se ale chová neomaleně a na omluvu si nepamatuje. Leonard se mu postaví a chce ho z bytu vyhodit. Nakonec on i Sheldon před Jimmym utečou z vlastního bytu.

Rubrika