05×15 – Následky hypotetické katastrofy

1454
Přidáno 29. 03. 2014

Howard se začíná připravovat na svoji vesmírnou misi a chce, aby mu kolegové dali nějakou skvělou přezdívku. Leonarda naštve Sheldonovo chování, ale Sheldon nehodlá kvůli své tvrdohlavosti ustoupit a oba se radši shodnou na tom, že můžu rozvázat dohodu spolubydlících a nebýt již přátelé. Sheldon se pak snaží dokázat, že je samostatný a že Leonarda nepotřebuje.
Ptá se přátel, zda by ho mohli vozit, ale nikdo se k tomu nemá. V noci pak vypadne proud a Sheldon má na takovou nouzovou situaci připraveny „vymoženosti“ a je ochoten je Leonardovi poskytnout, když zváží znovuobnovení jejich smlouvy, ale ten raději odchází s Penny k ní do bytu. Sheldon se tam objeví a je jasné, že se snaží svým vlastním způsobem dát najevo, že postrádá svého malého kamaráda. Penny se ho zželí a vyšle Leonarda, aby to s ním urovnal. Leonard se pokusí vyjednat si v nové smlouvě nějaké výhody, ale nakonec dosáhne jen toho, že Sheldon ustanoví den Leonarda a dostane každý rok dárkovou kartu. Pak přijde Penny s tím, že údržbář zjistil, že někdo vypnul proud schválně.
Howard chce, aby mu říkali Rocket Man, a když mluví přes skype s kolegou, schválně mu Rajesh volá na mobil, aby byla slyšet píseň Rocket Man, kterou si kvůli tomu nastavil jako zvonění. Jenže pak na něj zakřičí jeho matka, že se mu rozpouští v mléce lupínky a kolega mu pak posměšně říká Lupínku.

Rubrika