05×22 – Rozlučkové fiasko

1224
Přidáno 29. 03. 2014

Kluci se účastní Howardovy rozlučky se svobodou a na přání Bernadette je bez striptérek. Jak to na takových akcích už chodí, někdo se opije a prozradí trapná tajemství, která by měla zůstat zapomenuta.
Tím opilým žvanilem se stane Rajesh, který všem zúčastněným prozradí, že Howard přišel o panictví se svou sestřenkou, že mu s Leonardem zaplatili prostitutku a že on, Howard a devadesátikilová holka v převleku za Sailor Moon spolu zažili trojku. Kamarádíček Wil Wheaton neváhá a dá to na internet, takže se o tom dozví Bernadette. Ta je v šoku z toho, koho si to ve skutečnosti chce vzít a uvědomí si, že ji s ním seznámila Penny, která o těch věcech něco věděla a s brekem uteče do koupelny. Penny jde otevřít dveře Howardovi, který ji poprosí, zda by mohla Bernie mohla vyřídit, že ho to mrzí a že pochopí, když bude chtít odvolat svatbu. Ale, že chce, aby věděla, že on sám je zhnusený, čím byl a že ten člověk již neexistuje, díky Bernie. Po tomhle proslovu vyjde Bernadette z koupelny a s Howardem se usmíří.

Rubrika
Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...