05×23 – Akcelerace startu

1478
Přidáno 29. 03. 2014

Howardův odlet byl zrušen a všichni mu říkají, jak je jim to líto, on je však nadšen, že neumře ve vesmíru. Penny se rozhodne posunout svůj vztah s Leonardem na další úroveň, ale nebyl by to Leonard, aby to něčím nezkazil. Amy zkouší na Sheldonovi experiment, uvádí v realitu jeho hezké vzpomínky a jejím cílem je, aby ji měl víc rád.
Udělá mu k večeři jeho oblíbené jídlo, špagety s kousky hot dogu, jako hudba se z přehrávače ozývá Super Mario a k Sheldonovu zděšení to zabírá. Leonard utrpí šok, když vejde do bytu a tam stojí nad ležícím Sheldonem Amy v kostýmu Star Trek a dělá Sheldonovi lékařskou prohlídku.
Leonard uprostřed sexu požádal Penny o ruku. Penny je z toho v šoku a Leonard vidí, že ze sexu už nic nebude, a tak raději zmizí. Když se další den vidí, a i když mu to požádání o ruku pouze uklouzlo, zajímá ho její odpověď, a tak se jí odhodlá zeptat na její odpověď. Ona mu sice odpoví ne, ale stále spolu randí. Howard je zděšen, že jeho odlet do vesmíru je nejen obnoven, ale přesunut na dřívější termín a nestihne tak svatbu. Bernie nehodlá stát v cestě splnění jeho snu, a tak si chce promluvit s otcem, aby nebyl naštvaný kvůli zbytečně utraceným penězům, když se odvolá svatba. Howard jde za ním sám, protože doufá, že otec bude neústupný a on se vyhne smrti ve vesmíru. Pan Rostenkowski mu sdělí, že ho neměl rád a myslel si, že si ho Bernadette vybrala, aby ho potrestala. Když zjistil, že poletí do vesmíru, uvědomil si, že se v něm možná zmýlil. Je tedy ochotný všechno zrušit a Howard tak nemá jinou možnost, než do vesmíru odletět.

Rubrika