06×01 – Variabilita večera ve dvou

1611
Přidáno 29. 03. 2014

Howard je ve vesmíru a ani tam si nemůže na chvilku oddychnout od své matky. Amy a Sheldon slaví výročí, ale to neprobíhá podle Amyiných představ. Vztah Penny a Leonarda je stále divný a Raj se bez Howarda cítí osamělý.

Když mu Sheldon nabídne, aby šel s ním a s Amy na výroční večeři, je nadšený. Sheldon se tím chce vyhnout konverzaci s Amy a myslí si, že Raj ji za něho obstará. Jenže naštvaná Amy Raje vyhodí a on jde otravovat Penny a Leonarda, což Penny vítá, protože se nechce bavit o tom, v jakém stavu je teď jejich vztah. Raj to začne řešit a je šokován, že Penny nikdy Leonardovi neřekla, že ho miluje, a tak je opět vykopnut. Nakonec skončí ve Stuartově obchodě a dohodnou se, že by spolu někdy mohli někam vyrazit. Sheldonovi se mezitím podaří usmířit si Amy nacvičeným romantickým proslovem ze Spidermana.
Howard musí řešit spor mezi Bernadette a jeho matkou. Ta se od Bernadette dozvěděla, že se od ní chtějí odstěhovat. Bernie je rozčílená, protože si myslela, že už to matce oznámil. Nakonec se Howard uchýlí ke lži, matce slíbí, že Bernadette přesvědčí, aby zůstali bydlet u ní a své ženě namluví, že matce vysvětlil, že se odstěhují.

Rubrika