06×05 – Holografická stimulace

1395
Přidáno 29. 03. 2014

Všichni jsou už otráveni tím, jak Howard dokáže do každé konverzace vnést to, že byl ve vesmíru. Blíží se halloween a Rajesh navrhne Stuartovi, že bude sponzorovat párty v jeho obchodě. Holky nadnesou Penny, že by se měla více zajímat o Leonarda, protože je to neustále on, kdo dělá něco, co ho nebaví, jen aby ji potěšil.

Penny jde tedy za Leonardem do práce, aby pochopila, co to vlastně dělá. Celé je to tak vzrušující, že se nakonec spolu vyspí v laboratoři a Penny ho pak opakovaně v práci navštíví.
Bernie naznačí Howardovi, že by mohl přestat s těmi narážkami na vesmír a ten se cítí dotčen, protože má pocit, že ho přátelé považují za nudného. Navíc se teď nebude moci chlubit svým největším úspěchem. Když vyjede na párty na Raje, který řeší, že ho nikdo nepochválil za zásluhy na přípravě, vezme si ho Bernadette stranou a uklidní ho a ujistí, že i bez vesmíru je skvělý muž.
Amy vyjádří svůj nesouhlas s tím, že musí být vše podle Sheldona. Nyní chce, aby bylo po jejím a oblékli se na večírek jako správný pár. Sheldon je přiměn ke kompromisu, jde napůl za robota a napůl za hadrového panáčka.

Rubrika
Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...