06×06 – Výmaz pasáže

1398
Přidáno 29. 03. 2014

Sheldon je nadšený, že má tu čest hrát online hru s tak velkým mozkem, jako je Stephen Hawking. Penny se vrátila do školy, teda spíš chodí na jeden předmět a zdráhá se to říct Leonardovi, protože se obává toho, že z toho bude dělat velkou vědu.

Nakonec mu o tom poví a Leonard neodolá a přečte si její seminární práci, která je velmi špatná a přepíše ji. Pak o tom řekne Penny a ta rozčílená odejde. Druhý den mu vmete do ksichtu, že i bez něj dostala b-, my ale posléze zjistíme, že jí s tím pomohly Bernadette s Amy.
Sheldon Stephena poráží a ten s ním pak odmítá hrát, nakonec ale tah odehraje a Sheldon ho nechá vyhrát, protože se od Howarda dozvěděl, jak špatně Stephen snáší porážky. Odměnou mu je následné Stephenovo vysmátí se mu do telefonu.

Rubrika
Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...