06×07 – Párové dilema

1458
Přidáno 29. 03. 2014

Howard Bernadette slíbil, že po svatbě se sestěhují, jenže se mu vůbec nechce odejít od matky. Amy naštve při natáčené pořadu o vlajkách Will Wheaton a o to víc Sheldon, když se za ni nepostaví.

Nepochopí její rozpoložení a ironii a souhlasí s ní, že by mohla odejít. Leonard mu poví, že Amy je rozčílená a Sheldon mu to nevěří. Zavolá ji a zjistí, že měl Leonard pravdu. Jde za ní s dvd Star Trek, aby pochopila, jaký národní poklad je Will. Amy si dvd radši vezme, než aby ho poslouchala za dveřmi odříkávat děj. Sheldon jde za Penny do restaurace a jelikož měl těžký den, ví, že mu nepomůže heřmánkový čaj na uklidnění nervů. Penny mu doporučí Long Island Iced Tea a Sheldon se opije. Navštíví Willa a chce mu vyčinit. Vyhrožuje mu pěsti a požaduje omluvu. Will ji vysloví, Sheldon je překvapen, jak lehce to šlo a pak se pozvrací
Howard se odhodlá a odstěhuje si věci z matčina domu a pak začne Bernie vyprávět, že on je jediný, kdo matku mohl rozesmát, ona byla důvod, proč začal s kouzly, chtěl, aby zapomněla na to, že ji otec opustil. Bernie to dojme a řekne mu, že by si věci měl odnést zpátky.

Rubrika