06×08 – Záhada čísla 43

1476
Přidáno 29. 03. 2014

Leonard začne žárlit na Penny, když zjistí, že si rozumí se svým spolužákem. Sice se snaží jí důvěřovat, ale i tak šmíruje skrz dveře, aby viděl onoho kluka, který se jde s Penny učit. Howardovi a Rajovi nedá spát, co dělá Sheldon každý oněch 20 minut, u kterých v diáři nemá nic napsáno.

Sledují ho až do přízemí a vidí, jak vchází do nějaké místnosti. Večer se tam vloupou a v prázdné místnosti je zaujme číslo 43 napsané na tabuli. Stráví noc počítáním a přemýšlením, co by ona záhadná číslice mohla znamenat. Jelikož na to nepřijdou, nainstalují tam kameru. Vidí tak Sheldona, jak otevírá červí díru a cosi z ní vyskočí a napadne ho to. Kluci křičí a pak jim na klávesnici přistane ono monstrum. Sheldon si totiž kamery všiml a přehrál pásku svým videem. Řekne jim, že oněch 20 minut potřebuje na odpočinek od všech společenských pravidel a přetvářek, a protože takhle slídili, nikdy se nedozví, co tam dělá, protože si to nezaslouží. My pak vidíme, že tam Sheldon kopá do hakisáku a ono číslo znamená rekordní počet kopnutí za sebou.
Leonard sleduje, jak kluk odchází od Penny a dohoní ho. Postraší ho, jak děsivého přítele má a že by se měl mít na pozoru. Kluk odejde a na schodech stojí Penny, která vše slyšela a je vytočená. V práci se Leonard zeptá Alex, Sheldonovy sekretářky, zda nepřehání, když žárlí. Ona ho ujistí, že je to určitě neškodné a poví mu, že ho jistě také balí spousta holek. Leonard se nepřestane smát a neuvědomí si, že Alex s ním flirtuje. Penny Leonardovi vyčte, že jí nevěří a ztrapňuje ji před kamarádem, který věděl, že on je jejím přítelem, protože má v bytě jeho fotky. Leonard jí přizná, že je to pro něj těžké, jak s ní neustále někdo flirtuje, i když je někde s ní, ale je to jeho problém, s kterým se musí vypořádat. Penny ho ujistí, že se nemá čeho bát, protože vybrala si jeho a on přece ví, že ho miluje. Penny je v šoku, když si uvědomí, co pronesla nahlas a Leonard navrhne, aby z toho nedělali vědu a Penny souhlasí, aby se oba nerozbrečeli.

Rubrika