06×10 – Technika vykuchání ryby

1759
Přidáno 29. 03. 2014

Howard má povečeřet s rodiči Bernadette a vůbec se na to netěší. Především s tchánem nemá nic společného a ten se navíc ani nesnaží navázat konverzaci, a tak je to pro Howarda vždycky utrpení. Amy je nemocná a Sheldon se o ni musí, i přes velkou nechuť, postarat, protože je to tak napsáno v jejich dohodě.

Amy se uleví a pak předstírá, že je stále hrozně moc nemocná, protože si péči užívá. Sheldon jí maže na hruď mast, dělá horkou vanu a pomáhá jí se umýt. Sheldonovi později nejde do hlavy, že se její stav nelepší, a tak jí nepozorovaně odebere vzorek. Zjistí tak, že je plně zdravá a tahala ho za nos. Sheldon jí poví, že ji musí potrestat a že jeho otec v jeho dětství nikdy nešetřil ranami. Amy se rozsvítí oči a zeptá se ho, zda jí opravdu chce naplácat a posléze si to užije.
Howard je při večeři úplně zoufalý a poprosí Bernadette o pomoc. Ta využije nadhozeného tématu rybaření a navrhne, že by Howard mohl jít s jejím otcem rybařit. Oba muži nechtějí, ale nemají na vybranou, protože ženy rozhodly. Howard se nechce úplně ztrapnit, a tak kluky napadne, že by si to měl nacvičit. Jenže ani jeden z nich s tím nemá zkušenosti, povolají proto na pomoc Penny. Howard si to ráno nakráčí ve vtipném rybářském oblečení k tchánovi, ale z výletu vycouvá, protože se dozví, že budou odstřelovat kachny. Oba si řeknou, že byli k výletu donuceni manželkami a shodnou se na tom, že se na víkend vypaří do kasina. Navíc mu tchán navrhne, aby mu tykal.

Rubrika