06×11 – Vánoční deziluze

1562
Přidáno 29. 03. 2014

Kluci se rozhodnou strávit sobotní večer po geekovsku a to hraním Dračího doupěte. Jelikož se blíží vánoce, je i téma příhodné – zachránit Santa Clause. Holky si řeknou, že přece nebudou sedět doma a někam vyrazí.

Hodí na sebe co nejvíc sexy oblečení a před odchodem se přijdou klukům ukázat, aby věděli, o co přišli. Na tah s sebou vezmou i Rajeshe, který už stačil během chvilky, protože neuváženě riskoval, zemřít. Děvčata se hodnému Rajovi rozhodnou někoho najít, jenže neúspěšně, a tak si Raj posmutní nad tím, proč si nikoho nemůže najít. Rajesh se přizná, že ho přitahují ženy, které nemůže mít, takovou chybu udělal jak u Penny, tak u Bernadette. Amy se cítí dotčena, že jemu se nikdy nelíbila. Raj se jí omluví, ale Amy to nevadí, je na to zvyklá. Pak si začnou vyměňovat tragické historky z milostného života, až je najednou Rajesh z Amy uchvácen. Ta je potěšena a odejde.
Sheldon je z vánoc a vánočního tématu nevrlý a na konci, když nechá umřít Santu, se dozvíme, že je to kvůli tomu, že si jako malý přál, aby mu vzkřísil mrtvého dědu a on tak neučinil.

Rubrika