06×13 – Expedice do Bakersfieldu

1410
Přidáno 29. 03. 2014

Kluci se vydávají na Comic-con. Při cestě autem uvidí krajinu skvěle se hodící k jejich kostýmům ze Star Treku, a tak se rozhodnou zastavit a vyfotit se. Zatímco holky se snaží přijít na to, proč jejich partneři tak milují komiksy a dokážou si o nich hodiny povídat.

Rozhodnou se komiks koupit a ve Stuartově prodejně způsobí mezi kluky pořádný poprask, že tam vůbec vstoupily. Po přečtění je to moc nenadchne a něco i nepochopí, tak si to raději přestou znovu, aby se později mohli dohadovat o tom, kdo má pravdu.
Kluci uprostřed focení vidí, jak je jim kradeno auto. Dojdou do restaurace, kde jsou všem pro smích a chuť navštívit sraz je přejde a raději jedou domů, kde je potěší, když slyší, jak holky mluví o komiksech.

Rubrika
Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...