06×14 – Kripke-Cooperova inverze

1524
Přidáno 29. 03. 2014

Sheldon je donucen spolupracovat s Kripkem na žádosti o grant a zjistí tak nečekanou věc, která ho úplně rozhodí. Rajovi a Howardovi se zalíbil nápad mít akční figurku, která vypadá jako oni, a tak si ji objednají.

Jenže Howardova má velký nos a Rajova je černoch. To se jim nelíbí a jelikož mají oba dva peníze, Rajovi rodiče jsou bohatí a Howardova manželka Bernadette vydělává hodně peněz, pořídí si 3D tiskárnu, aby si vyrobili figurky podle svého. Bernadette se figurky sebe a Howieho líbí, než se dozví, že tiskárna stála 5 000 dolarů a Howard se s ní o koupi tak drahé věci neporadil. Seřve ho a Howard pak odprodá tiskárnu Rajovi.
Sheldon po přečtení Kripkeho návrhu odhalí, že je mnohem lepší než ten jeho a Kripke je nemile překvapen, že Sheldonův je špatný, ale vysvětlí si to tím, že si užívá se svojí dámou a to ho vykolejilo a nepodává pak takové výkony v práci. Sheldon potvrdí jeho lež a pak se s celou záležitostí svěří Penny a Leonardovi a Penny neodolá a zeptá se ho, zda vidí jako reálné, že by někdy v budoucnu měl s Amy fyzický styk. Sheldon odpoví, že si postupně zvyká na osobní interakci, a tak naznačí, že je možné, že k němu někdy dojde, což pro změnu šokuje Penny.

Rubrika