06×15 – Kritické dopady vyzrazení zápletky

2141
Přidáno 29. 03. 2014

Leonard si užívá čtení dílu Harryho Pottera a Sheldon mu neomaleně prozradí konec. Když se Leonard naštve, ještě poslouchá, že je jako hysterická ženská, která ho neustále kritizuje. Leonard odejde k Penny, které řekne, že nejlepším řešením by bylo, kdyby se nastěhoval k ní. Bernadette a Howard jedou do Vegas a Howard požádá Raje, aby došel zkontrolovat jeho matku, se kterou se rozešel zubař a ona se cítí osamělá.

Raj si užívá skvělého jídla a i když by už rád odešel, je mu líto Howardovy matky. Nakonec tam přespí a ráno ho Howard po telefonu varuje, aby odešel, dokud může. Raj nevěří, že je v pasti, ale pak si to uvědomí a při pokusu utéct oknem je stržen zpátky do domu.

Penny je zaskočená tím, že u ní Leonard bude bydlet, je to velký krok, na který není úplně připravená. Jenže proti Leonardovým logickým důvodům nemůže argumentovat, a tak se k ní nastěhuje. Amy celou věc vidí jako skvělou příležitost a Sheldonovi navrhne, že by mohla být jeho novou spolubydlící a proti jejím důvodům pro změnu Sheldon nemá co říct. Penny nazve ničitelkou domovů, ale ta mu přizná, že s nastalou situací spokojená není, ale nechce ranit Leonardovy city. Sheldon nevydrží návrh nového vzkazu na záznamníku a poví Amy, že s ním nemůže bydlet. Ta se rozpálí do běla, a tak to Sheldon svede na Penny, že prý Leonarda u sebe nechce. Nakonec se všichni čtyři chytnou a Amy prohlásí, že by se měla nastěhovat k Penny, to by klukům ukázalo.

Rubrika