06×18 – Implementace smluvního závazku

1804
Přidáno 29. 03. 2014

Raj si chce nechat poradit od holek tipy na skvělé první rande, ale moc se toho od nich nedozví, protože se chytnou svého nápadu navštívit Disneyland a rozhodnou se proto vykašlat se v pátek na práci a vyjet si tam, když tam ještě nebude tolik lidí. Sheldon, Leonard a Howard mají za úkol zvednout zájem u žen studovat vědu.

Vydají se na Howardovu střední školu, aby podnítili mladé dívky, jenže jejich promluva je divná, a tak, aby Sheldon přerušil nyní už i rapujícího Leonarda, zavolá Bernie a Amy, aby se ony vyjádřily k tomu, proč studovat vědu.
V Disneylandu se holky nechají ustrojit a namalovat jako pohádkové postavy, což potěší jejich drahé polovičky kromě Sheldona, který nehodlá Amy jakožto Sněhurku ani políbit.
Rajův nový objev Lucy má panickou hrůzu být mezi lidma, ale snaží se to překonávat. Raj vymyslí, že jejich rande bude probíhat v knihovně, kde si posléze smskují kvůli jeho neschopnosti mluvit se ženami. Schůzka se vydaří, Lucy se pokusí dát Rajovi pusu, ale strach ji přemůže a ona rychle odejde.

Rubrika